• Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
KAJRA RE השיר שלנו בקורס

בואי להתרגש.

בואי להתמלא.

בואי לרקוד!

זה הזמן לעצור קצת את מרוץ החיים, להתחבר לעצמך, להניע את הגוף ולשחרר מתחים.

ריטה קרטס

נהנית מכל רגע! כמישהי שמאותגרת עם רצף וכוון- משהו בהנחיה של יעל מאוד עוזר לי להתמקם נכון. הכוריאוגרפיה מקסימה, ובנוייה באופן מדורג ומובנה.- מאוד " נוח למשתמש"- זה הכיף בתרגול דיגיטלי.

 

אפרת שגיב

התאהבתי מהשיעור הראשון.. וגיליתי שהריקוד מלווה ומשמח אותי במהלך שאר השבוע, גם אחרי השיעור עצמו - אני מתאמנת לי בבית מול המראה, מזמזמת לי את השיר, צופה בקליפים.. הריקוד ממלא ומשמח אותי ואני ממליצה להצטרף ❤

אודיה כדורי

אחד החלומות שלי היה  לרקוד את השירים ולהיות חלק מהיופי הזה אך תמיד חששתי...
עד שפגשתי את יעל..


מיד בשיעור הראשון יעל נתנה לי את ההרגשה שגם אני יכולה. יעל רוצה להודות לך על הסבלנות, המקצועיות והיחס האישי❤️❤️

מיכל כהן

כיף ללמוד עם יעל- גם מבחינת רמת הידע והמקצועיות, סבלנות ונועם ולכן מתאים מאוד גם לנוער וילדים.ות שמתעניינים. המוסיקה תמיד פותחת את הלב, וכשיש מי שתכוון נכון- זה מושלם.השעורים מהנים ומאוד מאפשרים מענה מצויין, מבחינת הלימוד.תודה רבה🙏🏽💞

מה החוויה שתקבלי?

הקורס בוליוודיגיטל נולד מתוך הצורך גם שלי וגם של התלמידות שלי לרקוד בתוך תקופה של בידוד, סגר והרבה להיות בבית.
הנה מבחר מהחוויות שמספרות התלמידות של הקורס הראשון:

 

BOLLYWOOD-Danny Kitri.jpg

מה לומדים בקורס?

בקורס הקרוב נלמד תנועות לשיר Kajra Re . שם השיר מתייחס לאיפור הקאג'ל Kajal איתו ההודיות מאפרות את עינהן מדי יום... הגברים משבחים את עיניה של הכוכבת באמרם שהקאג'ל הזה גורם לעיניה להיות בוהקות ומכשפות כמו הירח בלילה...

בכל שיר אהבה בוליוודי מביאים ומביעים את הרגש אותו חווים גיבורי הסרט דרך אמנות הריקוד. בהרבה מהסרטים מראים איך אחד מוצא חן בעיני השניה ולהפך בריקוד חיזור רומנטי... הפעם אנו פוגשים משולש בו בחור אחד (Abhishek Bhachan) מנסה לתפוס את תשומת הלב של הגיבורה (Aishwariya Rai) אך היא מנסה למשוך את תשומת ליבו של בחור אחר (Amitabh Bhachan)... שיר חביב, ידוע וכיף לרקוד אותו.

מתי מתחילים?...

השיעור הראשון יפורסם ב4.4.2021.

השיעורים יהיו פעמיים בשבוע בימי א וד' כאשר הכוריאוגרפיה מחולקת ל-8 חלקים, אותם נלמד צעד אחר צעד בשיעורים מוקלטים.  בשיעור ה-5 והעשירי נפגש בזום לליטוש ושאלות אונליין.

במהלך כל הקורס תהיה לכן גישה לכל קטעי הלימוד וקבוצת וואטסאפ לשאלות, תמיכה והשראה הדדית...
למידע נוסף על תנאי הקורס ולוח זמנים לחצי כאן

כמה זה עולה?

קורס בוליוודיגיטל השני יוצא לדרך! מחיר מלא לקורס הינו 520 ש"ח. לנרשמות בהרשמה מוקדמת עד ל28 במרץ המחיר המוזל הוא 420 ש"ח בלבד. בתום הלימוד תשארו עם וידאו ערוך ויפה של הריקוד השלם אותו תוכלו לשמור לתמיד!

נמסטה...

שמי יעל טל נוטע, רקדנית ומורה מקצועית המתמחה בריקוד הודי, באמצעותו אני מביאה את חווית הודו לקהל הישראלי בהופעות, סדנאות הרצאות ושיעורים. אל הריקוד ההודי הגעתי בעקבות מסע עולמי שערכתי לחיפוש סגנון ריקוד אותנטי.

בחרתי בסגנון ריקוד הודי קלאסי קוצ'יפודי, שאותו למדתי בתהליך לימודי ממושך ומעמיק של מעל שנים בבית הספר לריקוד בבנגאלור, אצל הגורו (שפירוש המילה בהודית מורה) וייג'אנטי קאשי. במהלך הלימודים זכיתי אף במלגת לימודי קוצ'יפודי מטעם ממשלת הודו. את בוליווד פגשתי שם בכל מקום... בטלויזיה, בקולנוע, ואצל בנות הנוער שפגשתי... מבחינתי המסע להודו הפך למסע לחיים שגרם לי אושר ותובנות שאותם בחרתי לחלוק עם הקהל הישראלי, דרך הריקוד ההודי: בהופעות, סדנאות, הרצאות או כל דרך יצירתית אחרת!

מקווה לראותך!